Agrigento Penotel ...

1960'dan buyana açık olan tesis, 1996 yılında Mırız Turizm Otelcilik tarafından satın alınarak Pen Otel adı altında hizmet vermeye başladı. Uzun yıllar hizmet vermiş olan tesis 2002 yılında ilk kapsamlı revizyonunu geçirdi. 2010 yılında otel yönetimi ve mimari grup tarafından gerçekleştirilen özenli ve uzun çalışma sonunda bugünkü modern yapısına kavuşan tesis, aynı zamanda deprem yönetmeliklerine uygun hale getirildi. Sağlam yapısı, modern görünümü ve üstün hizmet anlayışıyla konuklarına kapılarını yeniden açan Pen Otel bugüne kadar iş dünyasının birçok önemli ismine ev sahipliği yaptı.

Toplam 49 yatak kapasiteli 8 Single, 16 Double, 8 Suit olmak üzere 32 odaya sahip olan Pen Otel, açık ve kapalı etkinlik alanlarının yanı sıra havuzu ile de hizmet vermektedir.

Merkezi bir konuma sahip olan Pen Otel, Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı ve Pendik Feribot İskelesi gibi ulaşım merkezlerine olan yakınlığıyla konuklarına kolaylık sağlıyor, ayrıca Pendik Tersanesi'ne yakın konumu ile dikkat çekiyor. Pendik'in gözde alışveriş merkezleri Metro AVM, Neomarin AVM ve Pendorya AVM tesise yakınlıklarıyla konuklarının ihtiyaçlarına karşılık verirken, F1 tutkunları için vazgeçilmez bir adres olan İstanbul Park'a yakınlığıyla da göze çarpıyor.

Şehrin kalabalığından uzak olmasına rağmen şehre yakın konumuyla son dönemin yükselen bölgelerinden olan Pendik'in seçkin otellerinden olan Pen Otel, konforlu odaları, özenli servisi, işlevsel tesisleri ve salonlarıyla özellikle iş dünyasında kendine yer etmiş olup, nişan ve düğün törenleri gibi organizasyonlarda da kaliteli hizmet anlayışını ortaya koyuyor.